İade Koşulları

İade koşullarınız nelerdir ?

HOST AJANS İnternet ve Hosting Hizmetleri Hizmet sayfalarından  satın aldığınız hizmetlerin ( Alan adı SSL sertifikası ve Sunucu hizmetleri hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için , iade söz konusu değildir. 

İptal koşullarınız nelerdir ?

HOST AJANS İnternet ve Hosting Hizmetleri   Hizmet sayfalarından  satın hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paketi iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır . 

Garanti koşulları nelerdir ?

Genel Hizmet Sözleşmesinde , garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız. 

Kurulum zamanları (teslimat) ne kadardır ?

Kredi kartı ile ödemelerde kurulum en geç 12 saat içinde yapılmaktadır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır. Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları destek@hostajans.com adresine yazabilirsiniz.