İNFRA Hakkında

İNFRA Teknoloji Domain & Hosting Register

Host Ajans İnternet ve Hosting Hizmetleri

2008 yılından bu yana Alan adı servisleri, web hosting, sunucu kiralama, sunucu barındırma, web yazılım ve web tasarım gibi çözümlerle web hosting sektöründe hizmet vermektedir. Yavuz Selim MALKOÇ ve İlker TURAN tarafından kurulan firmamız bünyesinde ; HOST AJANS İNTERNET VE HOSTİNG HİZMETLERİ, İSTDİZAYN, SMY HOSTİNG, İNFRA TEKNOLOJİ markalarınıda barındırarak her kurum ve kuruluşa alternatif hizmetler sağlayabilecek güçlü, son teknolojiyi takip ederek kendini güncelleyen alt yapıları ile sektöründe hızla büyümeye devam etmektedir.

Hizmet vermeye başladığımız 2008 yılından bu zamana kadar müşterilerimize uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş bir firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin günün herhangi bir saatinde yardım taleplerine yanıt almalarını sağlamaktır.

Zamana karşı yenilenmeyi bilen, "Daha neler yapabiliriz ?" düşüncesi ile devamlı yeni projeler üreten, gün sonunda müşterilerimizden gelen talepleri değerlendiren bir yapı üzerine çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Amacımız siz değerli müşterilerimizin, firmamızı çevresine ve iş ortaklarına referans gösterebilecekleri, çalışmış olduğu firmaya güvenen ve her daim firmasından memnun kalan, sorularına günün herhangi bir saatinde mevcut destek sistemlerimizden bizlere ulaşabileceğinin rahatlığını yaşatan konuma gelebilmek ve bu konumu koruyabilmektir.

Host Ajans İnternet ve Hosting Hizmetleri olarak 2008 yılından bu yana bizleri tercih eden ve etmeye devam eden değerli müşterilerimize bizlere olan güvenleri için teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla